Kadın Ayakkabı, Bayan Çanta, Aksesuar ve Kombin Modelleri | Enbimoda

Çiçek Kare Desenli Mavi Çapraz Çanta ve Ayakkabı Set

  • Ürün Kodu: 8596ESBC14
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 78,00 TL
  • 69,00 TL9,00 TRY kazanın.
  • Vergiler Hariç: 69,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Editor Notu

Çiçek Kare Desenli Mavi Çapraz Çanta ve Ayakkabı Set ile en trend giysilerinizi kombinleyebilir, ve hatlarınızı rahatça vurgulayabilirsiniz. Üstelik farklı tarzlar yaratabilir geometrik ve desenli parçalar ile dilediğiniz gibi giyebilirsiniz. Çapraz Çanta ve Ayakkabı Set İle canlı renklere sahip giysi ve aksesuarları cesurca kullanabilirsiniz.
Ürün Özellikleri
Sezonİlkbahar - Yaz

enbimoda.com’dan satın alınan tüm ürünler 1-3 gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

Teslimat ve ürün temini hakkında detaylı bilgi almak için yardım sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yukarı Çık