Çağrı Merkezi: 0 850 532 66 95

XML Bayilik

BAYİLİK SİSTEMİMİZ BİR SÜRELİĞİNE DURDURULMUŞTUR. YENİDEN AKTİF EDİLDİĞİNDE SİZİNLE İLETİŞİME GEÇMEMİZİ İSTERSENİZ LÜTFEN BİZE MAİL YOLUYLA ULAŞINIZ.ENBİMODA BAYİLİK MODELLERİ

 

XML BAYİLİK / XML ENTEGRASYON


Enbimoda.com sitesinde yer alan tüm kategoriler ve ürünler, bayinin e-ticaret sitesine, Ürün fotoğrafları, ürün açıklamaları, ürün özellikleri ve fiyatları XML entegrasyon ile aktarılır. Tüm bilgiler günlük olarak güncellenir. Stok bilgileri anlık olarak değişiklik gösterebildiği için XML alan tarafından gün içinde güncellemelerin yapılması gerekmektedir.


XML Entegrasyon tanımlanması ardından, Enbimoda.com sitesinde yayınlanan tüm ürünler, bayi tarafından kendi İnternet Sitesinde, Sosyal Medya hesaplarında, Pazar Yeri Mağazalarında satışa sunulabilir. Bu satış kanalları haricinde, Ürünler, yurtiçi veya yurtdışı herhangi bir Private Shopping sitesinde (Örn. Trendyol, Markafoni, Limango vb) satışa sunulamaz, kampanya çıkılamaz.

Ürünler satışa sunulabileceği mecralar; N11 / GittiGidiyor / Amazon / Epttavm  / HepsiBurada / Sahibinden

 

Xml Bayilik iskonto oranı %30 dur.

 

Bu iskonto Enbimoda.com sitesindeki (eğer varsa indirimden önceki) perakende satış fiyatlarından düşülerek hesaplanır. Bayi tanımlanan üyeliği ile giriş yaparak indirimli fiyatları görebilir ve aldığı siparişleri iletebilir.

Xml entegrasyon ile aktarılan ürünlerin fiyatlarında Bayi istediği oranda artışa giderek kar marjını arttırabilir. Ancak “Taban Fiyat” Uygulaması gereği Bayi satış fiyatı Enbimoda.com satış fiyatının altında olamaz. XML hizmeti yalnızca tek bir internet sitesinde kullanılabilir, devredilemez ve Bayi tarafından farklı sitelere XML çıktısı olarak verilemez. Böyle bir durumun tespiti halinde Enbimoda.com adına Meridyen Çanta Aks. Ayk. San. Tic. Ltd şirketinin tüm yasal hakları saklıdır.

 

KOMİSYONLU SATIŞ

 

Bir internet sitesi olmaksızın, Yalnızca Sosyal Medya hesaplarından Enbimoda.com sitesinde listelenen ürünlerin satışının yapılmasına olanak veren sistemdir.

Bayiler Müşterilerinden gelen sipariş taleplerinde anlık olarak, Enbimoda.com sitesinden ürünün stok durumunu kontrol edip sipariş oluşturabilir. Sitedeki tüm görselleri, ürün açıklaması, ürün özellikleri ve fiyatı gibi bilgileri alabilir sayfasında yayınlayabilir.

Bayilik yalnızca tek bir kullanıcı adına tanımlanır ve birden fazla sayfada kullanılamaz. Farklı bir sayfada görsellerin kullanıldığı tespiti halinde Enbimoda.com adına Meridyen Çanta Aks. Ayk. San. Tic. Ltd şirketinin tüm yasal hakları saklıdır.


Komisyonlu Bayilik iskonto oranı %30 dur.


Bu iskonto Enbimoda.com sitesindeki (eğer varsa indirim öncesindeki) perakende satış fiyatlarından düşülerek hesaplanır. Bayi tanımlanan üyeliği ile giriş yaparak indirimli fiyatları görebilir ve aldığı siparişleri iletebilir.

Komisyonlu Satış ile satılan ürünlerin fiyatlarında Bayi istediği oranda artışa giderek kar marjını arttırabilir. Ancak “Taban Fiyat” Uygulaması gereği Bayi satış fiyatı Enbimoda.com satış fiyatının altında olamaz

 

EK HİZMETLER

 

DROPSHIPPING

İster Normal Gönderi, ister Kapıda Ödemeli, aldığınız siparişlerin, Kargolama işlemini sizin için yapıyoruz.

Size özel tanımladığımız takip panelinden siparişlerinizi takip edebilir müşterilerinizle kargo takip numaralarını paylaşabilirsiniz.

Dropshipping hizmeti Normal Kargo Tutarına Ek olarak 2,90 TL olarak ücretlendirilmektedir. 

Bayi adına yapılan tahsilatlar her ayın 15. ve 30. günü bildirilen hesap numarasına aktarılır.

 

Kargo Ücretleri

Normal Gönderi Bedeli: (1-3 desi)  6.00 TL (200 TL ve Üzeri Siparişlerde Tek Adres için ÜCRETSİZ)

Kapıda Ödemeli Gönderi Bedeli:  11.00 TL (200 TL ve Üzeri Siparişlerde Tek Adres için 5.00 TL)

Dropshipping Gönderilerinde, Müşterinizin Kargosunu teslim almaması durumunda, gönderi bedeli olan 8.90 TL ve kargo geri dönüş bedeli olan 4.00 TL bayinin cari hesabından düşülecektir. Teslimat ve tahsilat gerçekleşmediği için kapıda ödeme hizmet bedeli ödenmez.

Geri dönüş kargolar (iade, değişim vb.) (Kusurlu ürünler hariç) Bayiye ait olacaktır.

 

 

BAYİ FATURASI İLE GÖNDERİM

Ürünleri kendi faturanızla göndermek isterseniz, her bir satış için ilgili faturayı kesip fatura@enbimoda.com adresine pdf formatında yollamanız gerekmektedir. Şirketimiz tarafında faturanın kesilmesini istemeniz halinde, müşteri bilgilerini panelden veya mail yolu ile paylaşamanız yeterli olacaktır.

 

BAYİ AMBALAJI İLE GÖNDERİM

Talep halinde kargolarınız sizin kutularınız ile gönderilmektedir. Anlaşma sonrasında kullanmak istediğiniz ambalajları adresimize göndermeniz yeterli olacaktır. Bu hizmet talep edilmez ise kargolar standart isimsiz kutular ile gönderilir. Diğer tüm ek hizmetlerde olduğu gibi Ambalajlama hizmeti de ÜCRETSİZDİR

 

TASARIM DESTEĞİ

İnternet Sitenizde veya Sosyal Medya hesabınızda kullanmak üzere Slider, Banner ve Post Görselleri, Grafikerlerimiz tarafından size talebiniz doğrultusunda ayda 1 kez toplamda 5 görsel olacak şekilde hazırlanıp yollanacaktır. Taleplerinizi tasarim@enbimoda.com adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Tasarım Hizmeti Ücretsizdir.

 

 

Neden Enbimoda E-Bayilik?

 

Emsalsiz Koleksiyon

İddialıyız! Sektörde XML ve Komisyonlu Satış hizmeti veren firmalar içinde en farklı koleksiyonu biz sunuyoruz. Piyasa da bulunması imkansız, kendi üretimimiz Ayakkabı Çanta Kombinleri ile müşterilerinizi etkilemeniz ve Reklam / Dönüşüm oranınızı arttırmanız kolaylaşıyor.

 

İyi Fiyat

Şişirme fiyatlar ile satışı imkansız hale gelen bir ürün gamı sunan tedarikçilerden değiliz. Üretici Kimliğimiz nedeni ile, satışa sunduğumuz tüm ürünlerde uygun fiyat politikası yürütüyoruz. Bu sayede aldığınız iskontoya ek olarak, satış fiyatları üzerine ekleme yaparak kar marjınızı %60 seviyelerine çıkarmanız veya bizim verdiğimiz fiyatlara satış yapıp daha yüksek satış adetlerine ulaşmanız mümkün. Bayilerimizin karlılığını ve satış adetlerinin yükselmesini önemsiyoruz, Önceliğimiz sürdürülebilir bir ortaklık yapısı

 

 

Dinamik Stok

Ayakkabı Çanta piyasasının kalbinde, İstanbul Beyazıt Gedikpaşa da ki toptan satış noktamızın verdiği avantajla En çok Satan ürünler herkesten önce bizde listeleniyor. Kendi üretimimiz haricinde, popüler olan modelleri en iyi koşullarda fason tedarikçilerden alıp hızlı bir şekilde sitemize ekliyoruz. Bayilerimizin önerilerini dikkate alıyor satacaklarına inandıkları ürün tavsiyelerini üretim bandımıza alıyor ve satışa sunuyoruz.

 

Güncel Modeller

Sezon başında modelleri belirleyip tüm sezon aynı ürünleri satmanızı beklemiyoruz. Sitemize en az 15 günde bir ve genellikle haftalık olarak yeni ürünler ekliyoruz. Satış Grafiği iyi olan koleksiyonları tüm sezon üretip devamlı olarak satışta tutuyoruz

 

Koşulsuz İade ve Değişim

15 Gün Koşulsuz Şartsız, İade ve Değişim hakkı veriyoruz. Profesyonel Kalite Kontrol Ekibimiz tarafından tespit edilen Ayıplı mallarda İade Kargo bedeli firmamıza aittir. Diğer İade ve Değişim durumlarında, Kargo bedelleri bayinin carisinden düşülür.

 

 

KAMPANYALI BAYİLİK KOŞULLARI

 

XML Entegrasyon Hizmet Bedeli Yıllık 500 TL + KDV dir

XML Bayilik Giriş Avans Ödemesi 1.500 TL dir.

Komisyonlu Satışlarda Hizmet Bedeli Yoktur. Bayilik Giriş Avans Ödemesi 1.000 TL dir.

1 Yıl içinde cari hesaptaki bakiyenin kullanılmaması durumunda indirim hakkı iptal olacak ve hesaptaki kalan bakiye indirimsiz fiyatlar üzerinden kullandırılacaktır. Tutarın iadesi yapılmaz.

 

Giriş Avans Ödemesi, cari hesabınıza artı bakiye olarak tanımlanacaktır. Yapacağınız ürün alımlarınız bu tutardan düşülecektir. Bakiyeniz tükendiğinde yüklemeniz gereken minimum avans tutarı 1.000 TL olacaktır.

Yasal Yükümlülükler ve diğer detaylar XML Bayilik Sözleşmesinde belirtilmiştir.

 

 

SÜREÇ


XML başvuru talebinizle siteniz incelenerek genel şart ve koşullara uygunluğu tespit edilir. Sitenizin aktif olarak satışta olması gerekmektedir.

 

XML kullanım şartlarına ait sözleşme size iletildikten sonra gerekli alanların eksiksiz doldurulup imzalanarak tarafımıza gönderilmesi ile başlamış olacaktır.

 

Sözleşme ve XML alt yapı bilgilendirmesi işlemlerinden sonra, 2  işgünü içinde XML hazırlanarak tarafınıza iletilir. Entegrasyon süreci tamamı ile size aittir.

Yaşanabilecek teknik aksaklık / uyumsuzluklarda bu süreç uzayabilir. Teknik nedenlerden kaynaklı süreç uzamaları Enbimoda sorumluluğunda değildir.

 

XML entegrasyonu tamamlandıktan sonra ürünler sitenizde satışa hazır hale gelir.

Siparişlerinizi, müşteriniz internet sitenizden sipariş verdikten sonra, www.enbimoda.com  üzerinden  giriş yaparak %30 kar marjı ile satın alabilirsiniz.

 

http://www.enbimoda.com adresinden sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinize istinaden sistemden tarafınıza %30 kar marjı tanımlanacaktır.

 

XML içinde site genel satış fiyatlarımız gelmektedir, Dilerseniz XML Panelinizden satış fiyatını yükselterek kar marjını arttırabilirsiniz.

Enbimoda.com üzerinden oluşturulan Siparişlerin Kargolama süresi 1-3 İşgünüdür.

    

Başvuru yapmak için lütfen info@enbimoda.com  adresine, Ad Soyad, Web sitenizin adresi, Sosyal Medya Hesaplarınız, İletişim Bilgilerinizi içeren bir mail atmanız yeterlidir. Operasyon ekibimiz, gerekli incelemeyi yapıp 48 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.